Sklep golfowy

Sklep golfowy Golfhelp.pl powstał z pasji do golfa i jest prowadzony przez pasjonatów gry w golfa. W swojej ofercie posiada zarówno sprzęt golfowy i jak i odzież golfową. Każdy kto szuka sklepu golfowego prowadzonego przez profesjonalistów dobrze trafił. Sklep ma swoją siedzibę zarówno w Warszawie jak i na polu golfowym w Rajszewie. Na ponad 200 m2 znajdują się produkty znanych firm takich jak Titleist, PING, TaylorMade, Foojoy czy Lindeberg. Co roku zmieniana jest kolekcja na najnowsze produkty golfowe oferowane w danym roku. Sklep ma też swoją ofertę online.

Na stronie https://golfhelp.pl można znaleźć częste promocje oraz dział wyprzedaże w którym można upolować niesamowite okazje. Sklep golfowy GolfHelp organizuje również specjalne akcje dla swoich stałych klientów dlatego warto zapisać się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje prosto na swoją skrzynkę email. Dla początkujących golfistów przygotowano specjalną ofertę zarówno kijów golfowych jak i materiałów dydaktycznych. Książki o golfie to doskonały materiał aby poznać od podstaw tajniki gry. Osoby poczatkujące w grze w golfa mogą również liczyć na specjalistyczny i profesjonalny fitting kijów golfowych. Fitting golfowy polega na dobraniu sprzętu golfowego do warunków fizycznych golfisty. Każdy człowiek ma inny wzrost inną długość ramion czy inny rozmiar dłoni. A właśnie elementy takie jak odległość nadgarstka do ziemi czy rozmiar dłoni mają wpływ na dobór kijów golfowych a nie tylko wzrost zawodnika. Wszystkie osoby zainteresowane zakupem sprzętu golfowego zapraszamy do kontaktu z naszym sklepem golfowym. Doradzimy najlepsze rozwiązania dla golfisty na każdym poziomie zaawansowania. Zarówno dla początkujących golfistów jak i zaawansowanych graczy z niskim HCP. Dzięki ofercie w której znajduje się ponad tysiąc osiemset produktów golfowych możemy spełnić każde golfowe marzenie.

Zapraszamy również osoby które chciałyby zrobić prezent golfiście. Zakup prezentu dla golfisty to nie jest taka oczywista sprawa . Kupując zwykłą rękawiczkę golfową musimy wiedzieć czy golfista jest lewo czy praworęczny a dobierając kij golfowy jako prezent musimy naprawdę poradzić się specjalisty aby prezent był trafiony, praktyczny i odpowiedni dla konkretnego golfisty. Zapraszamy do sklepu golfowego Golfhelp.pl

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne