Z nami znajdziesz księgową – portal Znany Księgowy.

0
647

Pomysł na portal narodził się zupełnie przypadkowo. Chcieliśmy znaleźć taką branżę dla której będziemy pozyskiwać nowych klientów. Postawiliśmy wszystko na branżę księgową. Okazało się to idealnym wyborem. Obecnie łączymy klienta ostatecznego z biurami rozliczeniowymi. Wykorzystujemy współczesne oprogramowanie, które umożliwia nam na bezproblemowe dostosowanie się do zmian wprowadzanych przez ministra finansów. Jesteśmy terminowi i zawsze na czas wykonujemy zlecone nam zadania. Wysokość comiesięcznego abonamentu w zakresie obsługi księgowej oraz kadrowo-płacowej ustalana jest z każdym przedsiębiorcom indywidualnie w zależności od nakładu pracy na obsługę dokumentacji firmowej. Naszym atutem jest wysoki standard usług przez co nasi przedsiębiorcy mogą skupić uwagę na prowadzeniu czy rozwijaniu własnego biznesu pozostawiając w naszych rękach obsługę kadrowoksięgową swoich firm.

Biuro rachunkowe Znany Księgowy – aktualna oferta:

Z naszej handlowej oferty mogą skorzystać właściciele firm i przedsiębiorstw ale również klienci indywidualni. Zajmujemy się obsługą rachunkową, kadrową, płacową, finansową/ Ponadto wspieramy w zakresie ubezpieczeń oraz pomocy prawnej. Biuro rozliczeniowe Znany Księgowy świadczy także usługi z zakresu prowadzenia postępowań podatkowych, w tym również reprezentowanie przedsiębiorcy przed organami podatkowym i sadami administracyjnymi w zakresie obowiązków podatkowych. Kompleksowe usługi księgowe z biurem rachunkowym Znany Księgowy. Sprawdź – znany-ksiegowy.pl . Proponujemy szeroki zakres usług księgowych począwszy od: zeznań rocznych pit, obsługa rozliczeń z zus, ryczałt od przychodów ewidencjonowanych. Ponadto proponujemy poniższy zakres usług: kontrola dokumentów pod kątem formalnorachunkowym, prowadzenie ewidencji przychodów, prowadzenie ewidencji dla potrzeb podatku vat, przygotowanie oraz dostarczanie do us comiesięcznych czy kwartalnych deklaracji vat, opracowanie oraz dostarczanie do us rocznych zeznań pit. Porady i sporządzanie zawieranych umów, pomoc w sprawach spornych, zmiany formy prowadzonej działalności, wezwanie do zapłaty i dochodzenie należności, otwieranie spółek prawa handlowego. Z przyjemnością spotkamy się z tobą oraz odpowiemy na wszystkie twoje pytania. Co nas cechuje ? elastyczność – dostosowujemy ofertę do klientów; solidność – doprowadzamy wszelkie sprawy do końca; wygoda – udostępniamy duży parking przed biurem księgowym; zadowolenie – nasi przedsiębiorcy nie muszą o nic się martwić. Napisz lub zadzwoń do nas.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.